Breaking News
Home » Haberler » Necati Yilmaz’a 100 üzerinden 100

Necati Yilmaz’a 100 üzerinden 100

Osmancık ilçesinde Haziran ayında emekli olan Koyunbaba İlkokulu Müdürü Necati Yılmaz’a 100 üzerinden 100 değerlendirme puanı verildiğini ifade eden Öztürk, “Yine Osmancık ilçesinde emekli olan Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Yurdaşen Yılmaz’a 100 üzerinden 84,44 değerlendirme puanı verilerek büyük bir başarıya imza atılmıştır. Değerlendirmenin nasıl yapıldığının en iyi örnekleri tabii ki bununla sınırlı değildir, Bizler bu başarılarından dolayı il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerini kutluyoruz. Emekli olan bir okul müdürü güzel bir şekilde ödüllendirilerek her zaman gönlümüzdesin denilmiştir” dedi.

Kazanılmış hakların rafa kaldırıldığını belirten Öztürk, “Siyaseten atanmış yöneticiler değerlendirme yandaş sendika olan Eğitim Bir Sen diyetlerinin borcunu ödemişler ve bol kepçe puanlar vermişlerdir” ifadelerini kullandı.

Osmancık ilçesinde Haziran ayında emekli olan Koyunbaba İlkokulu Müdürü Necati Yılmaz'a 100 üzerinden 100 değerlendirme puanı verildiğini ifade eden Öztürk, “Yine Osmancık ilçesinde emekli olan Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Yurdaşen Yılmaz'a 100 üzerinden 84,44 değerlendirme puanı verilerek büyük bir başarıya imza atılmıştır. Değerlendirmenin nasıl yapıldığının en iyi örnekleri tabii ki bununla sınırlı değildir, Bizler bu başarılarından dolayı il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerini kutluyoruz. Emekli olan bir okul müdürü güzel bir şekilde ödüllendirilerek her zaman gönlümüzdesin denilmiştir” dedi. Kazanılmış hakların rafa kaldırıldığını belirten Öztürk, “Siyaseten atanmış yöneticiler değerlendirme yandaş sendika olan Eğitim Bir Sen diyetlerinin borcunu ödemişler ve bol kepçe…

Review Overview

User Rating: 4.53 ( 2 votes)

Check Also

Sati Karadana hayatini kaybetti

Köyümüz büyüklerinden merhum Mustafa KARADANA’nın eşi Satı KARADANA vefat etmiştir. Cenazesi 8 Kasım 2014 Cumartesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super

Loading...