Breaking News
Home » Haberler » 2014 Yayla Senliginin Ardindan

2014 Yayla Senliginin Ardindan

Değerli Hemşehrilerimiz,

2014 yılı Geleneksel 7. Çaldağ Yayla Festivalimizi de iyisiyle kötüsüyle geride bıraktık. Muhakkak hatalarımız,eksikliklerimiz olmuştur. Öncelikle bunlar için hepinizin affına sığınıyor ve yapıcı eleştirileriniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Elbette bazı sorunlarımız var ve bunlar içinde çözüm yolları kendi elimizde diye düşünüyorum.

1-Bildiğiniz gibi dernek başkanımız Ahmet Öğreten bir tedavi sürecinden geçiyor,öncelikle ona tekrar çok geçmiş olsun diyor saygıyla ellerinden öpüyoruz. Başkanımızın uzun süren rahatsızlığından dolayı organize olmada bazı sıkıntılar yaşadık,inanın belki beğenmediğiniz o davulcuları bulmak için,ya da festival alanındaki suyu akıtmak için bile ak ile karayı seçtik. Bu ve bu tür sıkıntıları en kısa zamanda aşmak için Ahmet Amcamız da uygun görürse olağanüstü genel kurul toplantısına gidip yeni yönetim kurulunu oluşturmayı düşünüyoruz.

2-Festival alanımızın yeri ve altyapısı ile ilgili sıkıntılar ve eleştirilerde yaşadık ve yaşıyoruz. Bizim için yapıcı her eleştirinin haklı ve doğru olduğunu düşünüyoruz. Festival alanı ile ilgili olarak olağanüstü genel kurulda konuyu enine boyuna irdeleyip geniş bir konsessüsle ortak çıkarlarımıza göre festival alanımızı kesin olarak belirleyip bu tartışmalara yönetim kurulu kararıyla bir son vermek istiyoruz.

3-Eğer yeni yönetimde yer alırsak günden güne kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen derneğimizin diğer faaliyetleri ve festival içeriği ile ilgili de farklı çalışmalar ve köklü değişiklikler yapmayı planlıyoruz. Bunları ilerleyen zamanlarda paylaşacağız.

Şu an için öncelikli konularımızın bunlar olduğunu düşünüyor,hepinize katkılarınızdan,emeklerinizden dolayı çok teşekkür ediyor, bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

Recai AKILLI
Tekmender Başkan V.

Check Also

Sati Karadana hayatini kaybetti

Köyümüz büyüklerinden merhum Mustafa KARADANA’nın eşi Satı KARADANA vefat etmiştir. Cenazesi 8 Kasım 2014 Cumartesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super

Loading...